Schafer’la ilham veren yılbaşı sofraları

Schafer’la ilham veren yılbaşı sofraları

Vakıf Katılım

Özgün tasarım anlayışıyla bir dünya markası olma yolunda hızla ilerleyen Schafer, kısa zamanda Türk züccaciye sektörünün en saygın ve köklü kurumları arasında yerini aldı. Sadece 10 ürün çeşidiyle başladığı yolculuğunu, bugün itibarıyla farklı kategorilerde, yüzlerce çeşit ürünle hizmet veren bir marka haline gelerek sürdüren Schafer, tüketicilerin hayatını güzelleştiren ürün çeşitliliğiyle dikkat çekiyor. Schafer, yılbaşı döneminde de “Yeni Yıl Yepyeni İlhamlarla Gelsin” mottosuyla müşterilerine yüksek kaliteli ürünlerini sunuyor. 

Dayanıklı demir döküm gövdesi ile nesilden nesile aktarılarak uzun yıllar kullanılabilen Guss Chef Serisi ise ısının eşit bir şekilde yüzeye yayılmasıyla, gıdaların düşük ısılarda bile lezzet kaybı yaşanmadan pişmesini sağlıyor. Tüm ocak tiplerinde kullanılabilen, emaye kaplaması sayesinde gıdalarla temas etmeyen ve antibakteriyel olması sebebiyle tercih edilen ürünler farklı boylarda derin tencere, basık tencere, çift kulplu grill tava, yardımcı kulplu grill tava, sahan gibi seçeneklerle satışa sunuluyor. Tek tek satın alınabilen Guss Chef serisinin kırmızı rengi bulunuyor.

Küçük ev aletleri kategorisinde yer alan Teelike Elektrikli Çay Makinesi, en kalabalık ailelere yetecek geniş kapasitesi, şık tasarımı ve kullanım kolaylığı ile tercih ediliyor. 1.8 litre kapasiteli paslanmaz su ısıtıcı hazne ve bir litre kapasiteli paslanmaz demliği ile tek seferde daha fazla çay hazırlama imkânı sunan Teelike Elektrikli Çay Makinesi özel kapağı sayesinde aynı zamanda su ısıtıcısı olarak da kullanılabiliyor. Gizli rezistans özelliği sayesinde daha minimal bir yapıya sahip olan makine enerji tasarrufu sağlarken, bin 500-bin 800 Watt ısıtma gücü ile de en hızlı şekilde ısınıyor. Teelike Elektrikli Çay Makinesi, her kullanımda mükemmel demleme sağlarken çay makinesinin içinde su olmadığında kaynatma işlemini engelleyen ve susuz çalışmayı önleyen termostat sistemi ile güvenli kullanım sunuyor. 360 derece dönebilme özelliği ile kablo sarıcı bölüm sayesinde pratik ve kolay saklama olanağı sağlıyor.

Schafer tarafından mağaza ve online satışı bulunan ve gıda hazırlama ürün ailesinin içinde yer alan 5 litre kapasiteli paslanmaz çelik karıştırma haznesine sahip Prochef XL Stand Mikser’in 6 kademeli hız kontrolü özelliği bulunuyor.Bin 400 Watt (max) motor gücündeki Prochef XL Stand Mikser, sıçramaya karşı şeffaf koruma kapağı ile lezzetli tarifleri hazırlarken mutfakların temiz kalmasını sağlıyor. 3 farklı aparatı bulunan ürün, yoğurma aparatı, çırpma aparatı ve karıştırma aparatıyla birçok farklı lezzeti hazırlamaya imkân veriyor. 

Küçük ev aletleri kategorisinde yer alan Chef Blend Mega Blender seti gelişmiş ve fonksiyonel başlıkları sayesinde içecek hazırlamaktan lezzetli yemeklere kadar tüm hazırlık süreçlerinde mükemmel bir yardımcı. Paslanmaz çelikten üretilen malzemeleri sayesinde uzun ömürlü kullanım sunan Chef Blend Mega Blender setinin 2 ayrı hız kademesi ve turbo hız fonksiyonu bulunuyor. Bin 500 Watt çalışma gücüyle maksimum verim elde etmeye imkân veren Chef Blend Mega Blender seti bir buçuk  litre kapasiteli doğrayıcı haznesi ile kalabalık ailelere yetecek kadar büyük hacimli işlemleri tek seferde yapabiliyor. 800 ml ölçü kabı sayesinde tam kıvamında yiyecek ve içecek hazırlamaya yardımcı olan setin içinde yer alan, 4 kanatlı paslanmaz çelik bıçak, 3 adet paslanmaz rendesi sayesinde doğrama ve rendeleme gibi işlemlerde büyük kolaylık sağlıyor. 

Pratik kullanımıyla mutfakların vazgeçilmez yardımcısı Contempo Tost Makinesi ise birbirinden lezzetli tost ve ızgaralar hazırlayabiliyor. Termostatı istenilen sıcaklığa ayarlayabilme imkânı ve bin 750 Watt gücü sayesinde hızlıca ısınarak kullanıma hazır hâle geliyor. Çizilmelere karşı dayanıklı, yanmaz ve yapışmaz özel kaplamalı pişirme yüzeyi ve çıkarılabilir plakaları sayesinde kolayca temizlenebiliyor. Üst kapağı 180 derece açılabilen Contempo Tost Makinesi aynı zamanda ızgara olarak da kullanılabiliyor. 

Yeni yıla özel ürünler ile ilham verici sofralar

Ev tekstili ürünleriyle de hayatı ve evleri güzelleştiren Schafer Home, yılbaşı dönemine özel hazırlanan ve yeni yıl ruhunu yansıtan tasarıma sahip Christmas Havlu Setlerini müşterileriyle buluşturuyor. Kırmızı-beyaz ve yeşil-beyaz olmak üzere iki farklı renk ve desen seçeneği bulunan 30x50 cm ölçülerindeki 2’li havlu seti, yüzde 100 pamuk dokusu ile suyu kolayca emip, içine hapsediyor. Schafer’in yılbaşı dönemine özel hazırladığı, sofra ürün kategorisinde yer alan Wonder Serisi’nin iki farklı tasarım seçeneği bulunuyor. Seramik Wonder Serisi, yeni yılın mutluluk veren desenlerinin yer aldığı eğlenceli tasarımı ile sofralara neşe getiriyor. Gümüş ve gold renk seçenekleriyle yılbaşı sofralarına şıklık katacak Elegance Serisi ise yılbaşı sofralarına zarafet getiriyor. İkramlara benzersiz bir güzellik getiren Elegance Serisi farklı kullanım alanlarına yönelik içerik çeşitliliğiyle dikkat çekiyor. 

Camın sofralarda yarattığı eşsiz etkiye sahip Petite Serisi ise ayaklı sunum tabağından kurabiyeliğe kadar uzanan geniş ürün çeşidi ile yılbaşında yaratıcı sunumlara ilham verecek. Parçaları tek tek satın alınabilen Wonder, Elegance ve Petite Serileri, tüketicilerin ihtiyaçlarına yönelik seçebilecekleri içeriği ile kişiselleştirilmiş ve şık sunumlar hazırlamalarını sağlıyor. Schafer, yeni yılda sevdiklerine uzun yıllar kalıcı olacak özel bir armağan vermek isteyen müşterilerini kendilerine en uygun hediyeyi seçmek için mağaza ve online satış noktalarına davet ediyor.

  Hibya Haber Ajansı