Bebek ve oyuncak ürünlerinde kaçırılmayacak indirimler Amazon.com.tr'de

Bebek ve oyuncak ürünlerinde kaçırılmayacak indirimler Amazon.com.tr'de

Vakıf Katılım

Amazon.com.tr'nin kasım ayının sonuna kadar devam eden “Gülümseten Kasım Fırsatları” kapsamında, bebek ve oyuncak kategorilerinde de kaçırılmayacak indirimler Amazon.com.tr müşterilerinin yüzünü gülümsetiyor. 30 Kasım'a kadar devam edecek kampanya boyunca bebek kategorisinde sunulan fırsatlara buradan, oyuncak kategorisindeki indirimlere ise buradan ulaşabilirsiniz. Amazon'un “Gülümseten Kasım Fırsatları” kampanyası kapsamında sunduğu tüm fırsatlar ise bu adreste sizi bekliyor. Üstelik tüm bu ürünlere bedava ve hızlı kargo seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.
 
“Gülümseten Kasım Fırsatları” sadece büyük indirimler sunmakla kalmıyor ayrıca tüketicilerin alışverişlerini en iyi avantajlarla yapabilmesini de sağlıyor. Kasım aynının sonuna kadar müşteriler, seçili ürünlerde kredi kartlarına 12 aya varan ve yasal taksit kısıtlaması olmayan tüm ürünlerde peşin fiyatına 6 aya varan taksit imkânından faydalanabiliyor.  
 
Gülümseten Kasım Fırsatları boyunca sunulacak bebek ürünleri ve oyuncaklardaki indirimlerinden bazıları;
Fisher Price Ürünleri
Baby Turco Ürünleri
Chicco Bebek Ürünleri
Britax Römer Bebek Ürünleri
Clementoni Oyuncak, Puzzle ve Bilim Setleri
Hasbro, Play-Doh, Nerf, Monopoly ve Diğer Markalı Ürünler
Besafe Oto Koltukları
Koton Çocuk ve Bebek Ürünleri
United Colors of Benetton Çocuk Gitim
 
12 veya 6 aya varan taksit kolaylığı
“Gülümseten Kasım Fırsatları” sadece büyük indirimler sunmakla kalmıyor ayrıca tüketicilerin alışverişlerini en iyi avantajlarla yapabilmesini de sağlıyor. Kasım aynının sonuna kadar müşteriler, seçili ürünlerde kredi kartlarına 12 aya varan ve yasal taksit kısıtlaması olmayan tüm ürünlerde peşin fiyatına 6 aya varan taksit imkanından faydalanabilecek.  
 
Prime üyelerini daha fazla ayrıcalık bekliyor
“Gülümseten Kasım Fırsatları” kampanyasında Prime üyeleri, kendilerine sunulan ayrıcalıklarla Amazon'un yaşattığı alışveriş deneyiminin keyfini katlayarak çıkarıyor. Amazon'un müşterilerine alışveriş ve eğlencenin en iyisini sunduğu üyelik programı Prime, Türkiye'deki alışveriş ve eğlence severlerin ayda sadece 39 TL'ye sahip olabileceği müthiş avantajlar sunuyor. Amazon Prime üyeleri herhangi bir sepet tutarı gözetmeksizin hızlı ve ücretsiz teslimat seçeneklerinin keyfini çıkarıyor.  Ayrıca kendilerine özel ek indirimlerden de faydalanan Prime üyeleri aynı zamanda Çok Al & Az Öde ile 250 TL ve üzeri alışverişlerde sepette yüzde 10 indirim kazanıyor. Üstelik “Gülümseten Kasım Fırsatları” boyunca Amazon.com.tr ve Amazon mobil uygulamasından satın alınan, satıcısı ve göndericisi Amazon.com.tr olan seçili ürünlerin fiyatı 30 Kasım tarihine kadar düşerse aradaki fark hediye kartı olarak Prime üyelerin Amazon hesabına tanımlanıyor. Bunların yanı sıra Amazon Prime üyeleri, üyelikleriyle birlikte gelen Prime Video ile aralarında popüler Amazon Originals içeriklerinin de bulunduğu geniş bir içerik seçkisini ek ücret ödemeden Türkçe dublaj ve alt yazı seçenekleriyle primevideo.com ya da tablet, akıllı telefon ve akıllı TV'lerindeki Prime Video uygulaması aracılığıyla izleyebiliyor. Prime Gaming ile de tüm Prime üyeleri piyasanın önde gelen oyunlarında oyun içi ayrıcalıklar, her ay yenilenen ücretsiz oyunlar ve Twitch.tv'de sevdikleri bir yayıncıya aylık abonelik hakkıyla bütünsel bir oyun deneyiminin keyfini çıkarabiliyor.
 
Henüz Prime üyesi değilseniz www.amazon.com.tr/prime adresinden hemen üye olup “Gülümseten Kasım Fırsatları” etkinliğinde Prime ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. 

  Hibya Haber Ajansı