ZUBİZU’lular yazı şahane kampanyalar ile karşılıyor

ZUBİZU’lular yazı şahane kampanyalar ile karşılıyor

Vakıf Katılım

ZUBİZU’da yaz kampanyaları başladı. Kurban Bayramı’nı ve Babalar Günü’nü karşılamaya hazırlandığımız, yaz tatili planları yaptığımız bugünlerde ZUBİZU; üyelerine onlarca markada %65’e varan ayrıcalıklı hediyeler sunuyor.

Babalar Günü, Kurban Bayramı, karne günü gibi pek çok heyecanlı gün ve haftayı karşılamaya hazırlandığımız, yaz tatili planları yaptığımız bugünlerde ZUBİZU; yepyeni yaz kampanyalarıyla üyelerini kendilerine özel ayrıcalıklardan yararlanmaya davet ediyor. Sayısı 5 milyonu geçen ZUBİZU üyeleri yaz mevsimini giyimden ayakkabıya, mobilya ve dekorasyondan beyaz eşyaya, seyahatten gıda ve market alışverişine onlarca markanın birçok kategorideki avantaj ve hediyeleriyle karşılayacak.

Yazlık gardırobunu yenilemek isteyenler için pek çok markada hediyeler

Özel günlerde sevdiklerine hediye almak veya yazlık gardırobunu daha bütçe dostu fiyatlarla yenilemek isteyen ZUBİZU’lular, giyim, ayakkabı ve aksesuar alışverişlerinde Sandshaped’den Gizia’ya, Avva’dan DeFacto’ya, Kiğılı’dan Damat Tween’e, Desa’dan Saat&Saat’e kadar birçok markadaki fırsatlardan yararlanabilecek.

Gastronomi deneyimlerinde lezzet artıran ayrıcalıklar

Lezzet tutkunu ZUBİZU’lular Silver logolu Mastercard ile seçili ve yazlık rotalarda, d.ream restoranları ile seçkin adreslerde ayrıcalıklardan yararlanarak yaz anılarını lezzetlendirebilecek.

Seyahat ve akaryakıtta avantajlar

ZUBİZU’lular yaklaşan yaz tatiliyle beraber seyahat planları yaparken; Shell, Setur, TUMI, Prontotour ve Otelz.com gibi akaryakıt ve turizm sektörünün seçkin markalarının kendilerine sunduğu hediyelerden yararlanarak seyahatlerini bütçe olarak daha avantajlı hale getirebilecek.

Yazın ev ihtiyaçları bitmez diyen fırsatlar

Yaz dekorları ile ev ihtiyaçlarını gidermek isteyen ZUBİZU’lular Madame Coco’dan Goldmasterhome.com’a, Kiğılı Home’dan Vivense’ye, Karaca’dan Braunshop.com.tr’ye kadar birçok markanın fırsatını kullanabilecek.

ZUBİZU, yaz başlangıcında üyelerini düşünerek bütçe dostu kampanyalar sunuyor.
Kampanya süreleri ve kampanyalarla ilgili detaylı bilgilere ZUBİZU’dan ulaşılabilir.

  Hibya Haber Ajansı